Profesjonalne, skuteczne zabiegi wyszczuplające, ujędrniające i modelujące sylwetkę. Z nami zapomnisz nadmiarowe centymetry oraz zmienisz wygląd skóry – stawanie się napięta, dynamiczna i pozbawiona cellulitu.

Profesjonalne, skuteczne zabiegi wyszczuplające, ujędrniające i kształtujące sylwetkę. Z nami zgubisz nadmiarowe centymetry oraz naprawisz stan skóry – bronienie się napięta, silna i odebrana cellulitu. Bezpieczna depilacja zapewni gładkość na dłużej.

Kliknij, aby rozwinąć opis zabiegu

Dermomasaż
Dermomasaż to powiązanie masażu mechanicznego z podciśnieniem. Wierzy on na jednoczesnym zasysaniu fałdu roli oraz nabieraniem ruchomymi rolkami.
Dermomasaż powoduje rozbijanie tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie cellulitu. Zabieg pomaga zarówno stan skór z faktem cellulitu, jak i owych delikatnych, zbyt luźnych - np. po wybiera i porodzie. Zabieg pozwala szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie toksyn i drenaż limfatyczny. Również rozstępy ulegają znacznej redukcji. Cera staje się wygładzona, jędrna, a efekty widać natychmiast po wstępnym zabiegu. Masaż ten bierze zazwyczaj brzuch, uda, pośladki, tylko można dokonać go również na wszelkie ciało.
Styl jest odpowiednio szybki, lecz niebolesny. W celu osiągnięcia długotrwałych efektów chwali się stosowanie środków w kolekcji od 6-15 .

Efekty:
widoczna redukcja cellulitu
zasadnicza poprawa jędrności skóry
zmniejszenie obwodów
redukcja rozstępów i sprężystości skóry
poprawa wyglądu sylwetki
Dla kogo:
dla pań pragnących wymodelować sylwetkę w konkretnych partiach
dla twarzy istniejących na diecie odchudzającej
dla kobiet po porodzie, które już pragną wrócić do odległej sylwetki

Liposukcja ultradźwiękowa toż kosztowna wersja dla liposukcji chirurgicznej. Istnieje więc brak bezinwazyjny, modelujący sylwetkę za usługą ultradźwięków o specjalnej mocy. W efektu wibracji ultradźwiękowych wzrasta metabolizm komórek, rozbijane są wszelkie złogi, zwiększa się krążenie krwi, zwiększa się tempo usuwania szkodliwych artykułów przemiany materii. Tłuszcze są wyjmowane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i oddawane z moczem, dlatego bardzo istotne jest zdolne przygotowanie pacjenta do zabiegu. Przez mało dni przed zabiegiem należy zwiększyć spożycie płynów o ok.1-1,5 l dziennie. Oraz po środka należy pić dużo wody, by umożliwić prawidłowe oczyszczanie układu z tłuszczu oraz toksyn.

Efekty:
wyszczuplenie mięsa w pomieszczeniach poddanych zabiegowi
zmniejszenie cellulitu
silne ujędrnienie skóry
Dla kogo:
dla głów z motywem miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, specjalnie w prowincji brzucha, ud, pośladków
dla kobiet muszących odzyskać sylwetkę po wybiera oraz porodzie
dla wszelkich chcących wymodelować sylwetkę

Odpowiednia depilacja bikini potrafi przywrócić poczucie kobiecości i stabilności siebie. Chociaż równie często spotykamy się z onieśmieleniem osób związanym z wyborem odpowiedniej depilacji pod powodem jej głębokości. I więc wstajemy z uwagą, omawiając 3 typy depilacji bikini:

Odpowiednia depilacja bikini potrafi przywrócić poczucie kobiecości i sprawności siebie. gabinet kosmetyczny łańcut równie często napotykamy się z onieśmieleniem pań związanym z wyborem właściwej depilacji pod wobec jej głębokości. Oraz więc wstajemy z usługą, omawiając 3 typy depilacji bikini:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *